8 ідей для першого бізнесу, які відразу ж почнуть приносити прибуток

Як вибрати правильну бізнес-ідею? Скільки часу потрібно, щоб почати приносити прибуток? Якщо ви хочете бізнес, який одразу почне приносити гроші, ви потрапили за адресою. 

Щоб обрати правильну бізнес-ідею та почати отримувати прибуток якомога швидше, орієнтуйтеся на те, що вас дійсно цікавить і має попит на ринку. Визначте свої сильні сторони, дізнайтеся, які проблеми ваш продукт чи послуга можуть вирішити для клієнтів.

Швидкий прибуток можливий, якщо ви правильно сплануєте маркетинг та забезпечите якісний сервіс з самого початку.

8 ідей для першого бізнесу, які відразу ж почнуть приносити прибуток
Image Credits: Pixabay

Фріланс або консалтинг

Від нуля до прибутку: 1-2 тижні

Найшвидший спосіб негайно отримати дохід  почати займатися фрілансом чи консалтингом. Як би ви це не називали, будь то індивідуальний бізнес або агентство-початківець, це просто означає, що ви продаєте послугу, а не продукт.

Жодних стартових витрат і жодних накладних витрат. Буквально все, що вам потрібно, щоб почати свій підробіток, це ваші навички та підключення до інтернету.

Рішення болю

Головне, що важливо з'ясувати, перш ніж розпочинати роботу фрілансером: яку больову точку ви збираєтеся вирішити? Це дасть вашому бізнесу чіткий напрямок.

Які актуальні питання вам найчастіше ставлять люди? Що не дає їм спати ночами, що вони просто не можуть вирішити? Які запитання вам часто ставлять на роботі, у колі друзів чи особистому житті? За якими темами ви зазвичай «підходите» для порад? Перегляньте відповідні групи Facebook, LinkedIn. 

Де шукати клієнтів

  • Платформи фрілансу: Upwork, Freelancer, Fiverr, або українські Freelancehunt та Kabanchik.
  • Соціальні мережі: LinkedIn, Facebook-групи, Instagram, де можна показати свої навички та взаємодіяти з потенційними клієнтами.
  • Спеціалізовані форуми та ком'юніті: Беріть участь в обговореннях на форумах, пов'язаних із вашою нішею.
  • Особисті рекомендації: Запитуйте у знайомих або попередніх клієнтів про рекомендації.
  • Власний сайт або блог: Діліться корисним контентом і привертайте увагу потенційних клієнтів.

Скільки стягувати плату

Існують три основні бізнес-моделі стягування плати за послуги фрілансерів.

  • Погодинна ставка
  • Плата за проект
  • Ретейнер

Погодинна ставка  ви берете певну суму за кожну відпрацьовану годину. 

Плата за проект  це простіша «одноразова сума», яку ви стягуєте з клієнта на основі передбачуваної кількості відпрацьованих годин. 

Авансовий платіж  це щомісячна плата, яку ви стягуєте з клієнта, щоб утримати вас як постачальник послуг. Модель авансового платежу часто використовується юристами, рекламними та маркетинговими агенціями, оскільки вони надають повторні послуги. Для окремих фрілансерів нетипово мати авансовий платіж на початковому етапі (вам доведеться заслужити цю довіру клієнта з часом).

Почніть з малого, з погодинної ставки чи плати за проект, а за кілька місяців ви зможете обговорити гонорар.

Онлайн-коучинг

Від нуля до прибутку: 3-4 тижні

Проводячи цифровий захід у власному просторі, ви можете спроектувати середовище, що сприяє успіху і мати все необхідне під рукою, не відчуваючи додаткового стресу від невідомості.

Ось кілька ідей, як можна заробити гроші прямо зараз:

  • Жива панельна дискусія або чат біля каміна (зберіть 3 експертів та проведіть організовану дискусію)
  • Індивідуальний коучинг: Встановіть погодинну оплату або продавайте пакети сесій. Це дозволить клієнтам звертатися до вас постійно, а вам - отримувати стабільний дохід.
  • Онлайн-курси: Запишіть серію відео або уроків і продавайте доступ до них через власний сайт або спеціальні платформи, такі як Udemy або Teachable. Це пасивний дохід, який продовжує надходити після створення контенту.
  • Платні вебінари та майстер-класи: Організовуйте онлайн-івенти з конкретної тематики. Рекламуйте їх через соціальні мережі та продавайте квитки на участь. Це може бути як разова подія, так і регулярна програма.
  • Підписка: Створіть клуб або спільноту за підпискою, де клієнти платять щомісяця за доступ до вашого контенту, ексклюзивних матеріалів і регулярних групових сесій.
  • Коучингові пакети: Продавайте більш довгострокові програми з кількома етапами, які включають як індивідуальні сесії, так і групові навчання.
  • Ексклюзивне інтерв'ю або прямий подкаст (якщо у вас вже є попередньо записаний подкаст, зробіть один епізод «прямим ефіром», щоб зробити його особливим та рідкісним, та стягуйте плату за квиток)

Онлайн-консигнація одягу

Від нуля до прибутку: 1-4 тижні

Чи знаєте ви, що щорічно на сміттєзвалища потрапляє 11 мільйонів тонн текстильних відходів?

Індустрія одягу та моди  одна з найприбутковіших і марнотратних на планеті. Екологічні витрати «швидкої моди» змінили поведінку покупців одягу, попит на перероблений, відновлений і повторно використовуваний одяг виріс як ніколи раніше. Зміна поведінки споживачів створює величезний ринок для купівлі та продажу вживаного одягу. Очікується, що до 2026 року ринок одягу секонд-хенд подвоїться до 218 млрд. доларів. Ось як можна отримати вигоду з цього зростання.

Продай те, що маєш

Найшвидший спосіб заробити на одязі – продати те, що у вас є на ОЛХ чи Шафа. Все, що вам потрібно зробити, це мати смак на бренди та стиль з можливістю робити якісні знімки продукту на свій телефон. 

Відкрити інтернет-магазин комісійних товарів

Як тільки ваш магазин почне працювати, почніть формувати свій інвентар, прочісуючи місцеві комісійні магазини у пошуках речей, які можна відремонтувати (або продати) вашій аудиторії. Зверніть увагу на те, що може привабити покупців і збільшити ваш дохід. Приділяйте увагу трендовим або унікальним речам, які можна реставрувати та продати дорожче.

Після оновлення товарів сфокусуйтеся на маркетингу. Використовуйте соціальні мережі, щоб показати потенційним клієнтам ваші унікальні знахідки. Розгляньте можливість проведення тематичних подій або розпродажів, щоб залучити більше відвідувачів до вашого магазину.

З великими інтернет-рітейлерами та реселлерами буде нелегко, тому створення ніші – найкращий спосіб виділитися в мережі. Спеціалізуйтесь на певному типі одягу, наприклад, на вінтажному денімі.

Догляд за домашніми тваринами

Від нуля до прибутку: 1 тиждень

Найкраще у догляді за домашніми тваринами — відсутність накладних витрат. Все, що вам потрібно — це пристрасть до тварин і доступність у звичайні робочі години, і ви можете заробити швидкі та пухнасті гроші.

  • Вивчіть попит у вашому регіоні: скільки людей мають домашніх тварин, які послуги вони найчастіше шукають.
  • Визначте свої конкурентні переваги: ви можете пропонувати вигул собак, догляд за тваринами під час відсутності господарів, купання та грумінг.
  • Чітко визначте послуги, які ви будете пропонувати. Вигул собак може бути щоденним або разовим, "няня" для тварин під час відпусток або на вихідних, або ж догляд за хворими чи літніми тваринами.
  • Досліджуйте ринок, щоб визначити конкурентоспроможні ціни. Враховуйте витрати на транспорт, годівлю, особистий час тощо.

Створення онлайн-курсів

Від нуля до прибутку: 1-2 тижні (перший попередній продаж) 2 місяці (запуск)

Щоб забезпечити справжню цінність для ваших студентів та створити онлайн-курс, який буде актуальним та витримає випробування часом (тобто не буде якоюсь одноденною темою, яка застаріє з наступною зміною алгоритму чи модною тенденцією), існує певна методика розробки успішного онлайн-навчання. Тим не менш, ви, безумовно, можете збільшити продаж швидше, ніж за два місяці. 

Контент, як і раніше, король. І педагогічна цінність переважує навички роботи з камерою, особливо зараз. 

Багато творців онлайн-курсів займаються викачуванням грошей в обмін на дуже слабкий, неохайний контент. Щоб справді виділитися з натовпу і створити справді цінний курс, за який люди платитимуть гроші та отримуватимуть результати, важливо копнути глибше.

Проаналізуйте гострі питання та болючі точки, про які запитує ваша аудиторія. Включайте ці відповіді до змісту вашого курсу. Використовуйте конкретну мову, яку використовує ваша аудиторія, щоб відео були їхньою мовою. Краще заглибитись в одну тему та розбити процес на частини, ніж намагатися втиснути надто багато тем в один курс і не дати нічого цінного.

Відкрийте інтернет-магазин (електронна комерція)

Від нуля до прибутку: 3 місяці

Частина цієї структури починається з виграшної ідеї продукту. Ось деяка інформація про те, як вибрати прибуткову ідею:

Крім пошуку виграшної ідеї продукту, є і повторюваний спосіб зробити все це: перевірити свою ідею, створити свій бренд та аудиторію та запустити свій магазин для платоспроможних клієнтів.

Але електронна комерція вимагає більше логістики, ніж, скажімо, бізнес, заснований на послугах чи цифровому контенті. Вам потрібно буде зробити прототипування продукту, виробництво, упаковку, доставку та низку інших фізичних завдань, які займають трохи більше часу.

Ви можете робити багато віддалено і знайти партнера, який візьме на себе основний тягар. Маркетинговий аспект також може бути виконаний на 100% віддалено, настільки, що ви зможете керувати своїм бізнесом з телефону, якщо захочете.

Що потрібно людям

Щоб зрозуміти, що люди шукають в інтернеті, які товари продаються краще, можна використовувати такі методи:

  • Google Trends: Платформа показує популярні пошукові запити за певний період та регіон. Це дозволяє відстежити, які продукти чи теми набирають популярність.
  • Keyword Planner від Google Ads: Інструмент для планування рекламних кампаній, який допомагає дізнатися, скільки людей шукають конкретні ключові слова, і які об'єми пошуків.
  • Маркетплейси (Rozetka, Prom, OLX): Переглядайте популярні товари в категоріях та відсортовані за рейтингом або кількістю продажів.
  • Аналітика Amazon або eBay: Хоча ці платформи не в Україні, вони показують глобальні тренди, які можуть бути релевантними.
  • Facebook Ad Library: Інструмент для перегляду активних рекламних кампаній конкурентів на Facebook та Instagram.
  • SpyFu та SimilarWeb: Ці платформи дозволяють аналізувати рекламу та трафік конкурентів, показуючи ключові слова, за якими вони просуваються.
  • Слідкуйте за блогерами: Багато трендів починаються саме в Instagram або TikTok, де інфлюенсери часто рекламують нові товари.
  • Hashtags: Відстежуйте популярні хештеги, щоб побачити, які товари чи теми зараз у тренді.

Догляд за дітьми та освіта

Від нуля до прибутку: 1-2 місяці

Коли ми говоримо про проблеми, які потребують вирішення, догляд за дітьми є однією з найбільших. Але крім послуг няні та денного догляду сім'ї шукають можливості для післяшкільної освіти для своїх дітей, щоб доповнити їхнє навчання.

  • Репетиторство з другої мови
  • Репетиторство з підготовки до вступних іспитів до коледжу
  • Коучинг з пошуку коледжу та подання заяв
  • Плавання та заняття з відпочинку
  • Спортивне фітнес-тренування для майбутніх спортсменів
  • Уроки музики 
  • Уроки програмування та проектування програмного забезпечення

Бізнес по догляду за дітьми та освітою легко розпочати, і ви можете використовувати мережу «сарафанного радіо» з мінімальними витратами. Крім того, якщо у вас вже є діти, це легко використовувати як підробіток, оскільки ви, швидше за все, вже знаєте свою клієнтську базу.

Запуск Saas-продукту або програми (бета-версія)

Від нуля до прибутку: 2 місяці (перший попередній продаж); 6-12 місяців (запуск)

Я знаю, що ви думаєте. «Як я можу запустити програму всього за два місяці?» Тут не йдеться про «запуск» програми. Ви збираєтеся залучити свої перші продажі, щоб почати фінансувати розробку продукту.

Так, це, ймовірно, найдовший тимчасовий обрій з усіх, якщо враховувати час розробки. Але є дуже стратегічний спосіб почати залучати платоспроможних клієнтів для програмного забезпечення, яке ви збираєтеся створити ще до того, як воно з'явиться.

Секрет попередніх продажів SaaS: метод закритого бета-тестування

Спочатку визначте больову точку, яку ви хочете вирішити, і знайдіть людей, які зазнають цього болю (як згадувалося раніше). Ви можете це зробити за допомогою простого Typeform або Google Form, якщо у вас вже є передплатники, до яких можна звернутися.

Потім зв'яжіться з цими людьми за допомогою телефону або через Zoom. Після виконання певної серії психологічних підказок під час телефонної розмови, відомої як нейролінгвістичне програмування (НЛП), та отримання від них трьох «так» на поступове поглиблення в проблему, четверте «так» має наслідувати після того, як ви розповісте їм про ідею вашого продукту.

Якщо вони дадуть відповідь «так» на перші три питання і на щось, схоже на «так», на останній, у вас є дуже великі шанси, що вони стануть платоспроможними клієнтами.

Тепер запросіть цих людей у ​​свою ексклюзивну «групу закритого бета-тестування», пообіцявши, що ви постійно працюватимете над вирішенням їх проблеми за допомогою програмного забезпечення, яке ви створюєте. Дайте їм довічний доступ за кілька сотень доларів. 

Потім ви можете використовувати ці гроші для фінансування своєї стартап-ідеї та заплатити розробнику та дизайнеру за створення продукту для вас – і все це за рахунок коштів ваших клієнтів, а не ваших власних заощаджень.

Цей метод закритої бети є остаточною формою перевірки. Після того, як ви залучите 10, 20 або 100 людей у ​​свою закриту бету, ви фактично гарантуєте, що ваша ідея продукту буде працювати, і що вона відповідатиме конкретним потребам ваших клієнтів.

Так, створення бізнесу з розробки програмного забезпечення, ймовірно, найскладніша і найскладніша модель з усіх цих. Але якщо у вас є пристрасть, ви визначили проблему, яку краще вирішити масштабованим, цифровим способом, і ви хочете почати здійснювати попередні продажі, використовуючи тільки свій телефон і підключення до Інтернету, то цю подорож варто розглянути.

Заключення

Так, створення бізнесу — це важка праця, але нічого цінного в житті не досягається без завзятості та цілеспрямованості. Тепер, коли ви готові до нових викликів, пам’ятайте, що кожен крок — це можливість навчитися та вирости. Не бійтеся помилок — вони є частиною шляху до успіху. Важливо завжди залишатися гнучким, вміти адаптуватися до змін і рухатися вперед, навіть коли здається, що все йде не так. 

Залишити коментар

Публікації автора

8 ідей для першого бізнесу, які відразу ж почнуть приносити прибуток

Бізнес

8 ідей для першого бізнесу, які відразу ж почнуть приносити прибуток

Бізнес

Як вибрати правильну бізнес-ідею? Скільки часу потрібно, щоб почати приносити прибуток? Якщо ви хочете бізнес, який одразу почне приносити гроші, ви п...

03.09.24

489

0
Як доставка збірних вантажів може сприяти зростанню бізнесу

Бізнес

Як доставка збірних вантажів може сприяти зростанню бізнесу

Бізнес

Світова торгова промисловість включає переміщення продуктів, послуг і капіталу через кордони і залучає різноманітний діапазон учасників і процесів. Во...

23.07.24

471

0

Актуальне

Класичні помилки підприємців-початківців (і як їх уникнути)

Бізнес

Класичні помилки підприємців-початківців (і як їх уникнути)

Стартапи

Запуск стартапу – неймовірно захоплююче заняття, але в той же час загрожує підводним камінням для засновників-початківців. Основною проблемою для влас...

05.09.24

210

0
8 ідей для першого бізнесу, які відразу ж почнуть приносити прибуток

Бізнес

8 ідей для першого бізнесу, які відразу ж почнуть приносити прибуток

Бізнес

Як вибрати правильну бізнес-ідею? Скільки часу потрібно, щоб почати приносити прибуток? Якщо ви хочете бізнес, який одразу почне приносити гроші, ви п...

03.09.24

489

0
Поділися досвідом – зміни галузь. Дослідження стану креативної галузі очима працівників

Огляд

Поділися досвідом – зміни галузь. Дослідження стану креативної галузі очима працівників

Ринок

Нам важливий ваш голос. Подумали про сопрано, баритон або бас? Nope… Нам важливий ваш голос, щоб дослідити, як живеться креативній галузі України у 20...

29.08.24

236

0
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Популярні статті

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

В Україні можна отримати грант на бізнес чи реалізацію ідеї. Війна не зупинить зростання економіки та прогрес в розвитку нашої країни. Розповідаємо пр...

15.01.24

3 653

1
10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

2 632

1
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

2 544

1
Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

2 471

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

2 128

0

 

Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
12% (28)
Instagram
7% (16)
TikTok
9% (23)
Telegram
27% (66)
Youtube
27% (65)
Twitter
2% (5)
А що це?
16% (40)
Залишити коментар

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».