10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

12.10.23

1

2 247

2

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденції у сфері фінансових технологій, щоб стати частиною майбутнього фінансів. 

Останнім часом ринок фінансових технологій розширюється швидкими темпами, а нові інноваційні досягнення стимулюють розвиток галузі. Поінформованість про головні інновації у сфері фінансових технологій є стандартною практикою для бізнес-лідерів, зацікавлених у вивченні переваг фінансових технологій. Фінансова індустрія потребує серйозної трансформації з різних причин, включно з доступністю фінансових послуг. 

Цікаво, що переваги блокчейну, автоматизації, цифрового банкінгу та розширених платформ доставки призвели до значних поліпшень у сфері фінансових послуг. Відповіді на запитання: "Які головні інновації у сфері фінансових технологій?" можуть допомогти вам визначити важливі моменти, які змінять хід фінансових послуг. Давайте дізнаємося про деякі помітні інновації у сфері фінансових технологій та їхні переваги на прикладах у наступному пості.

Чому вам варто дізнатися про інновації у сфері фінансових технологій?

Одна з найочевидніших відповідей на це запитання вказуватиме на те, що самі фінтех засновані на основах інновацій. Фінтех - це сектор, що радикально розширюється, здатний досягти майже 31,5 мільярда доларів до 2026 року. Внесок найпопулярніших інноваційних фінтех-інновацій виявився корисним для переосмислення застосування технологій у фінансах. Десять років тому дискусії навколо фінансових технологій обмежувалися використанням кредитних карт і розвитком онлайн-банкінгу. Тепер фінтех зосередив увагу на таких важливих аспектах, як доступність банківських послуг, захист від посередників і стійкість до цензури. 

Найпопулярніші фінтех-рішення у 2023 році

Рішення для обробки платежів

Найпопулярнішим доповненням серед прикладів інновацій у сфері фінансових технологій є рішення для обробки платежів. Stripe і Venmo - найкращі альтернативи серед рішень для обробки платежів, які зібрали величезну базу користувачів по всьому світу. Однак інновації в галузі фінансових технологій також потребуватимуть додавання таких ефективних методів, як надійна біометрична ідентифікація для рішень з обробки платежів. Оплата онлайн-покупок за допомогою смарт-карток і телефонів тепер стала реальністю. Крім того, інновації в платіжних рішеннях також включають інтеграцію чіпів смарт-карт з біометричною перевіркою. 

Користувачі фінансових послуг можуть скористатися платіжними рішеннями з двома ідентифікаторами на своїх телефонах, які допомагають захистити платежі за допомогою цифрових транзакцій. В огляді найбільш популярних інновацій у сфері фінансових технологій також буде показано, як біометрична перевірка може містити шаблони блокування, відбитки пальців, розпізнавання облич або голосове управління. 

Приклади таких інновацій у сфері фінансових технологій дають чітке уявлення про те, як нові досягнення в галузі фінансових технологій можуть захистити кошти користувачів. Хакери не змогли вкрасти біометричні облікові дані користувачів, тим самим забезпечивши вищий ступінь безпеки і тим самим підвищивши довіру користувачів до фінтех-послуг.

Програмне забезпечення як послуга

Програмне забезпечення як послуга, або SaaS, забезпечує ефективне використання ресурсів, даючи змогу організаціям використовувати програмне забезпечення без інвестицій у ресурси. 

Наприклад, підприємствам не потрібно керувати своїми серверами, що економить багато часу та енергії. Безсерверні технології можуть дати поштовх інноваціям у сфері фінансових технологій, пропонуючи цінову перевагу запуску програмного забезпечення без витрат на код застосунку та нові оновлення. Ви можете знайти приклади фінтех-інновацій "Програмне забезпечення як послуга", що пропонують безкоштовну базу коду, яка може допомогти фінтех-компаніям заощадити гроші. 

Поліпшення кібербезпеки

Найкращі практики забезпечення безпеки даних, реалізовані у сфері фінансових технологій, не відповідають своїм можливостям щодо захисту коштів користувачів. Таким чином, інноваційні рішення, як-от мультихмарне сховище даних і децентралізація, є корисними рекомендаціями для поліпшення стану кібербезпеки організації.

Загрози кібербезпеки розвиваються, і фінтех-додатки повинні постійно оновлюватися з урахуванням найкращих практик захисту коштів користувачів. Крім того, KYC і AML також стануть важливими пріоритетами для бізнесу. Ефективне впровадження інноваційних процесів у сфері кібербезпеки для фінтех-бізнесу за допомогою простого смартфона може сприяти широкому впровадженню фінтех-додатків.

Технологія регулювання 

Регуляторні технології, або RegTech, стануть основною подією для фінансових технологій, пропонуючи підтримку для управління величезними наборами даних. Це може забезпечити гарантію точного моніторингу та своєчасного надання даних про відповідність. Важливість рішень кібербезпеки для фінансових технологій і впровадження RegTech матимуть рівні пріоритети. Одним із яскравих прикладів провідних фінтех-інновацій, таких як RegTech, є Drata. 

Це ефективний інструмент для включення послуг моніторингу поряд із безпекою даних. Крім того, це може допомогти у вирішенні проблем автоматизації забезпечення відповідності даних, а також у дотриманні відповідних правил. Інструмент RegTech може допомогти користувачам виявляти загрози безпеці, а також керувати постачальниками та задовольняти потреби в навчанні персоналу. Це також може гарантувати, що користувачі зможуть відстежувати політики безпеки. 

Платформи з низьким кодом

Використання платформ low code стане одним із визначних доповнень серед прикладів інновацій у сфері фінансових технологій. Розробники можуть використовувати такі фінтех-тенденції для створення програм і додатків на основі інструментів графічного користувацького інтерфейсу. Без необхідності стандартного кодування платформи з низьким кодом можуть запропонувати переваги більш простого розроблення фінтех-додатків. Платформи з низьким кодом нададуть ефективне рішення для усунення розриву в навичках і допоможуть зрозуміти, як створювати фінтех-рішення. 

Прискорене розроблення хмарних застосунків, супроводжуване ефективною автоматизацією контрольних журналів і документації, слугують перевагами інновацій у сфері фінансових технологій. Фінтех-стартапи можуть використовувати платформи low-code для створення нових прикладів фінтех-інновацій, які зможуть ефективно адаптуватися до нової динаміки ринку. Водночас ви можете собі уявити, як платформи з низьким кодом можуть збільшити кількість користувачів фінтех-технологій.

Блокчейн та Інтернет речей

Два найбільш революційні моменти серед фінтех-тенденцій відносяться до блокчейну та Інтернету речей. Блокчейн став одним із важливих варіантів технологій для перетворення ландшафту фінансових технологій. Водночас огляд найпопулярніших інновацій у сфері фінансових технологій може допомогти вам зрозуміти, чому Інтернет речей також може стати важливою тенденцією у сфері фінансових технологій. Поєднання блокчейну та Інтернету речей створило можливості для пропозиції фінансових послуг нового покоління. Платформи управління активами IoT можуть розширити можливості застосування банківських і фінансових додатків. 

Найбільш важливою причиною вибору технології блокчейну є важливість блокчейну для забезпечення безпеки користувацьких даних. Крім того, блокчейн має відкритий вихідний код, а децентралізація робить його доступним для всіх. Однак вам не потрібно турбуватися про несанкціоноване маніпулювання транзакціями або пов'язаними з ними даними. Блокчейн може забезпечити більшу прозорість усіх дій людей у мережі фінансових послуг. Блокчейн гарантує, що після завантаження транзакції в мережу ви не зможете змінити її або змінити дані. 

Смарт-контракти і технологія блокчейну дають широкий спектр відповідей на ваші пошуки ефективних фінтех-рішень. Переваги найкращих фінтех-інновацій з блокчейном були помічені в додатках DeFi . Майбутнє банківської справи залежатиме від безпечних і взаємопов'язаних банківських послуг, доступних через різні термінали. Інновації Fintech в управлінні активами можуть принести багатообіцяючі результати в плані підвищення безпеки. Таким чином, блокчейн може стати важливою віхою в розвитку фінансових технологій з перспективою завоювання довіри користувачів.

Хмарні обчислення 

Ще один очевидний кандидат серед провідних технологічних інновацій у сфері фінансових технологій - це хмарні обчислення. Фінансові організації почали усвідомлювати важливість моделей хмарних сервісів, приділяючи особливу увагу гібридним хмарним архітектурам. Нове покоління фінтех-рішень повинно буде спиратися на хмарні обчислення, оскільки їх можна адаптувати відповідно до конкретних вимог користувачів. Хмарні обчислення можуть допомогти постачальникам банківських послуг уникнути проблем з непрофільними операціями, такими як центри обробки даних та ІТ-інфраструктура. 

Крім того, гнучкий доступ до бажаного сховища і потужних обчислювальних послуг за нижчою ціною може допомогти фінтех-стартапам знайти гарний початок свого бізнесу. Варіанти використання хмарних обчислень у фінтех-інноваціях також сприяли розвитку моделей відкритого банкінгу та програмного забезпечення як послуги. Хмарні обчислення пропонують гнучкий доступ до ресурсів, які можуть сприяти легшому зростанню фінтех-стартапів. Крім того, хмарні обчислення також забезпечують підтримку поліпшення зв'язку між клієнтами та постачальниками послуг.

Гіперавтоматизація

Гіперавтоматизація є сприятливим моментом у сфері фінансових технологій і сприяє його довгостроковому зростанню. Це популярне доповнення серед прикладів інновацій у сфері фінансових технологій, враховуючи вплив роботизованої автоматизації процесів. RPA може слугувати життєво важливим компонентом інновацій у сфері фінансових технологій, сприяючи спрощенню та оптимізації бізнес-операцій за рахунок простішої інтеграції чат-ботів. 

Ба більше, можливості інтеграції між RPA і AI також передбачають сприятливі можливості для інновацій у різних варіантах використання. Наприклад, завдяки гіперавтоматизації стає простіше вирішувати складні бізнес-контексти, забезпечувати дотримання вимог і прискорювати надання послуг.

Штучний інтелект 

Якщо й існує будь-яка технологія, яка стривожила людей у всьому світі, то це ШІ. Штучний інтелект підтримає майбутнє фінансових технологій і компаній, які хочуть використовувати переваги інтелектуальних технологій. Інтеграція ШІ як однієї з тенденцій у сфері фінансових технологій може допомогти у створенні складних алгоритмів, які зможуть перевіряти кредитні профілі за кілька секунд.

Варіанти використання ШІ можуть допомогти забезпечити краще управління ризиками, поліпшення якості обслуговування клієнтів, зниження ризику неповернення кредиту та підвищення ефективності процесів. Чат-боти-консультанти - один з яскравих прикладів використання ШІ у фінансових технологіях. Водночас ви можете знайти популярний приклад IBM Watson, який допомагає у фінансовому аналізі. 

Гейміфікація

Останнім доповненням серед фінтех-інновацій буде гейміфікація, яка останнім часом значно розширилася. Гейміфікація стала основною концепцією в різних секторах фінансових технологій, таких як споживчий банкінг, страхування та банківська справа. Фінансові організації можуть використовувати фінтех-рішення з іграми або завданнями, заснованими на балах, де користувачі збирають бали для отримання винагород.

telkom university
28.02.24
What are the key advancements in financial technology that have revolutionized the banking industry? <a href="https://journals..ac.id/">Telkom University</a>
0
Залишити коментар

Публікації автора

Як штучний інтелект у дослідженнях ринку впливає на бізнес та інвестиційні рішення

Інновації

Як штучний інтелект у дослідженнях ринку впливає на бізнес та інвестиційні рішення

Інновації

Чи знаєте ви, як розвиток ринкових досліджень впливає на прийняття ділових та інвестиційних рішень? Дослідження ринку може надати підприємствам важлив...

10.06.24

432

0
20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

Я рекомендую стартапам читати книги про маркетинг, а маркетологам про стартапи. Бо людям не потрібні унікальні бренди – їм потрібні унікальні продукти...

30.05.24

837

0
Відповідність продуктового ринку: як це працює для стартапів

Бізнес

Відповідність продуктового ринку: як це працює для стартапів

Стартапи

Відповідність продукту ринку — це термін, який зазвичай використовують у світі стартапів. Він являє собою відносини між компанією, її клієнтами та її...

14.05.24

616

0
NASA перетворило місію на Марс вартістю 11 мільярдів доларів на безкоштовну для всіх стартапів

Інновації

NASA перетворило місію на Марс вартістю 11 мільярдів доларів на безкоштовну для всіх стартапів

Місія Mars Sample Return все ще перебуває на стадії планування, але незалежний огляд проекту минулого року виявив, що, враховуючи бюджет, технологію т...

18.04.24

685

0

Актуальне

Криптовалюти та майбутнє: погляди гендиректора Circle

Інвестиції

Криптовалюти та майбутнє: погляди гендиректора Circle

Інвестиції

Джеремі Аллер, CEO Circle, управляє компанією, що стоїть за стейблокіном USDC, вже 11 років. Нещодавно він заявив, що зараз найбільш оптимістично нала...

25.06.24

297

0
Як залучити перших клієнтів: основні техніки від підприємців

Бізнес

Як залучити перших клієнтів: основні техніки від підприємців

Бізнес

Прибуток бізнесу дають клієнти. Коли проект тільки стартує, виникає необхідність знайти способи швидкого та недорогого залучення перших клієнтів, які...

24.06.24

253

0
Ілля Суцкевер має новий план безпечного суперінтелекту

Інновації

Ілля Суцкевер має новий план безпечного суперінтелекту

Стартапи

Останні кілька місяців питання «Де Ілля?» стало звичним рефреном у світі штучного інтелекту. Ілля Суцкевер, відомий дослідник, який був співзасновнико...

20.06.24

272

0
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Популярні статті

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

В Україні можна отримати грант на бізнес чи реалізацію ідеї. Війна не зупинить зростання економіки та прогрес в розвитку нашої країни. Розповідаємо пр...

15.01.24

2 626

1
10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

2 247

1
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

2 087

1
Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

2 086

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

1 794

0

 

Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
11% (25)
Instagram
7% (16)
TikTok
10% (23)
Telegram
27% (62)
Youtube
26% (59)
Twitter
2% (5)
А що це?
17% (38)
Залишити коментар

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».