Прогнози Помпліано: ШІ, біткоїн і нові можливості на фінансовому ринку

Штучний інтелект та блокчейн стали ключовими гравцями у трансформації різних сфер життя. Зокрема, про перетин цих двох технологій вже давно говорять провідні лідери думок щодо криптоіндустрії. Так, нещодавно відомий інвестор та засновник Pomp Investments Ентоні Помпліано заявив, що очікує, що наступне десятиліття ознаменується синергією цих двох технологій. На його думку, штучний інтелект створить значні багатства, а біткоін відіграватиме важливу роль у збереженні його.

ШІ та біткойн – майбутнє багатства

Помпліано зазначив, що раніше багато хто зосереджувався на біткоїні та криптосфері в цілому. Сьогодні ж увага змістилася на штучний інтелект, і, на його думку, це непогано. 

"Я думаю, що люди не розуміють, що це дійсно частина однієї і тієї ж тенденції." – каже він.

Інвестор зазначає, що світ рухається до епохи автоматизації, коли штучний інтелект створить величезні багатства. І коли ця ера стане реальністю, відповідальність біткоїну полягатиме в тому, щоб захистити його від ІІ.

"Коли ви спостерігаєте, як ці технології об'єднуються, найпростіший спосіб помітити їх перетин  це запитати, на які гроші ці машини працюватимуть?" заявив Помпліано під час інтерв'ю

Помпліано вважає, що в міру того, як штучний інтелект розвиватиметься і зростатиме завдяки інвестиціям, інвестори повернуться до біткоїну. Коли це станеться, він переконаний, що Сполучені Штати відчують зростання ВВП завдяки продуктивності ІІ. Здатність біткоїну брати участь у цьому потенційному масовому розвитку нейромережі може призвести до відновлення ціни монети.На його думку, недавнє падіння біткоїну є результатом рішення інвесторів інвестувати у штучний інтелект. Але Помпліано не турбує поточне падіння цін на 15%, вказуючи, що бичачі ринки зазвичай бачать кілька відкатів цін на 30% і більше.

"Багато людей на відкритих ринках кажуть: "Інвестуйте до травня і йдіть", і в результаті другий і третій квартали мають тенденцію до нестабільної торгівлі, особливо в роки халвінгу",  пояснив він.

Помпліано вважає, що подібна ситуація спостерігається і зараз, але очікує, що в останньому кварталі чи на початку 2025 року відбудеться ще одне цінове ралі, що також є історичною тенденцією халвінгу.

Поєднання штучного інтелекту та блокчейну

Поєднання блокчейну та штучного інтелекту (ШІ) відкриває широкі перспективи для розвитку технологій та застосувань у різних сферах. Одним із ключових аспектів цього перетину є підвищення ефективності роботи мережі блокчейн шляхом використання алгоритмів машинного навчання. Алгоритми штучного інтелекту можуть допомогти покращити процеси досягнення консенсусу, забезпечити швидку перевірку транзакцій та оптимізувати розподілену обробку даних.

До того ж, впровадження штучного інтелекту може підвищити безпеку блокчейн-систем шляхом виявлення та запобігання шахрайству та кібератакам. Аналіз великих обсягів даних у режимі реального часу дозволяє виявляти незвичайну чи підозрілу активність, що сприяє забезпеченню високого рівня безпеки та надійності.

Не менш важливим є використання технологій машинного навчання для управління та аналізу великих обсягів даних у мережах блокчейн. Вони дозволяють ефективно обробляти інформацію про транзакції та користувачів, забезпечуючи краще розуміння попиту, прогнозування поведінки користувачів та підвищення операційної ефективності системи загалом.

Ряд впливових людей з оптимізмом оцінюють перетин цих двох технологій. Зокрема, Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum, написав ґрунтовну статтю про перспективи та проблеми використання ІІ та криптовалют. У ньому він висвітлив точки перетину технологій блокчейна і штучного інтелекту: управління даними, прозорість, монетизація, зниження витрат.Він також класифікував ІІ на кілька типів у контексті децентралізованих технологій та додав усі плюси та мінуси кожного з цих напрямків. До того ж експерт розповідав про успішний досвід інтеграції ІІ в Ethereum для виявлення та виправлення помилок коду в мережі.

NFT
Image Credits: Pixabay

"Зараз, коли і блокчейн, і штучний інтелект стають дедалі потужнішими, з'являється все більше прикладів використання на перетині цих двох сфер. Однак деякі з цих варіантів використання мають набагато більше сенсу і набагато надійніші, ніж інші. Я з нетерпінням чекаю на нові спроби. конструктивного використання ІІ у всіх цих сферах, щоб ми могли побачити, які з них дійсно життєздатні в масштабах», – написав він.

Володимир Носов, генеральний директор WhiteBIT, також позитивно ставиться до інтеграції штучного інтелекту, зазначаючи, що ІІ – це must-have для криптоіндустрії.

Є багато ресурсомістких та рутинних завдань, які може закрити штучний інтелект. Аналіз big data, тенденцій ринку, поведінки користувачів, обробка транзакцій, ведення обліку, взаємодія з клієнтами через чат-боти. – зауважує він.

Крім того, за словами Носова, на WhiteBIT штучний інтелект вже показав себе у дизайні, написанні, перекладі та адаптації текстів. Він підкреслює потенціал нейромережі та припускає, що одного разу вона зможе допомогти "засіяти" багатомісячний онбординг розробників.

Марчелло Марі, засновник SingularityDAO, децентралізований протокол управління портфелем цінних паперів, також підкреслив трансформаційний вплив ІІ та блокчейну.

Він сказав, що ІІ покращує технологію блокчейну, оптимізуючи обчислювальні ресурси та покращуючи конфіденційність даних за допомогою інноваційних методів, таких як гомоморфне шифрування. З іншого боку, блокчейн полегшує отримання справедливої ​​компенсації за контент, створений за допомогою ІІ, та забезпечує безпеку транзакцій за допомогою технології розподіленого реєстру, пом'якшуючи такі проблеми, як порушення авторських прав.

"Будь-яка компанія у світі рано чи пізно використовуватиме штучний інтелект, буде змушена застосовувати його, або вже робить це",  зазначив він.

Підсумок

Ентоні Помпліано зазначає, що штучний інтелект має потенціал для створення значного багатства, а біткойн може забезпечити захист цього майбутнього багатства. На його думку, поєднання цих технологій принесе велику користь, зокрема у підвищенні продуктивності та ефективності систем. Спільне використання штучного інтелекту та блокчейну може підвищити безпеку, оптимізувати обробку даних та забезпечити швидку перевірку транзакцій.

Залишити коментар

Публікації автора

Прогнози Помпліано: ШІ, біткоїн і нові можливості на фінансовому ринку

Інвестиції

Прогнози Помпліано: ШІ, біткоїн і нові можливості на фінансовому ринку

Інвестиції

Штучний інтелект та блокчейн стали ключовими гравцями у трансформації різних сфер життя. Зокрема, про перетин цих двох технологій вже давно говорять п...

04.07.24

528

0
Інтерв'ю з Ваншикою Шріваставою про майбутнє блокчейну та сучасні тренди індустрії

Інвестиції

Інтерв'ю з Ваншикою Шріваставою про майбутнє блокчейну та сучасні тренди індустрії

Інтерв'ю

У світі технологічні інновації формують майбутнє, відкриваючи нові можливості різних галузей. Технологія блокчейн – одна з таких інновацій, яка вже ма...

28.06.24

561

0
Криптовалюти та майбутнє: погляди гендиректора Circle

Інвестиції

Криптовалюти та майбутнє: погляди гендиректора Circle

Інвестиції

Джеремі Аллер, CEO Circle, управляє компанією, що стоїть за стейблокіном USDC, вже 11 років. Нещодавно він заявив, що зараз найбільш оптимістично нала...

25.06.24

512

0
NFT-сертифікати: новий підхід до захисту освітніх документів в Україні

Інвестиції

NFT-сертифікати: новий підхід до захисту освітніх документів в Україні

Інвестиції

Розвиток Web3 став значною тенденцією у світі інноваційних технологій. Незважаючи на те, що в Україну ця концепція прийшла пізніше, ніж в інші європей...

11.06.24

463

0

Актуальне

Як доставка збірних вантажів може сприяти зростанню бізнесу

Бізнес

Як доставка збірних вантажів може сприяти зростанню бізнесу

Бізнес

Світова торгова промисловість включає переміщення продуктів, послуг і капіталу через кордони і залучає різноманітний діапазон учасників і процесів. Во...

23.07.24

223

0
Фінтех-компанія відправляет літаки з готівкою в Зімбабве

Аналітика

Фінтех-компанія відправляет літаки з готівкою в Зімбабве

Аналітика

Принаймні раз на місяць, а іноді навіть тричі на тиждень, приватний літак приземляється в безпечній частині міжнародного аеропорту імені Роберта Габрі...

18.07.24

328

0
Регулятор Гонконгу планує режим ліцензування для стейблкойн-компаній

Інвестиції

Регулятор Гонконгу планує режим ліцензування для стейблкойн-компаній

Інвестиції

Гонконг планує запровадити режим ліцензування для емітентів стейблкойнів, чиї токени посилаються на ціну фіатних валют, повідомив де-факто центральний...

18.07.24

327

1
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Популярні статті

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

В Україні можна отримати грант на бізнес чи реалізацію ідеї. Війна не зупинить зростання економіки та прогрес в розвитку нашої країни. Розповідаємо пр...

15.01.24

3 036

1
10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

2 413

1
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

2 264

1
Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

2 243

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

1 933

0

 

Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
11% (25)
Instagram
7% (16)
TikTok
10% (23)
Telegram
27% (62)
Youtube
26% (59)
Twitter
2% (5)
А що це?
17% (38)
Залишити коментар

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».