Як штучний інтелект у дослідженнях ринку впливає на бізнес та інвестиційні рішення

10.06.24

0

432

0

Чи знаєте ви, як розвиток ринкових досліджень впливає на прийняття ділових та інвестиційних рішень?

Дослідження ринку може надати підприємствам важливу інформацію про своїх цільових клієнтів, тенденції в галузі та конкурентів. Ця інформація важлива для ухвалення обґрунтованих бізнес-рішень, які можуть сприяти успіху та зростанню.

Аналізуючи дані, зібрані під час досліджень ринку, підприємства можуть ухвалювати обґрунтовані рішення щодо розроблення продуктів, ціноутворення, маркетингу та поширення. Ці дані можуть допомогти компаніям розробити стратегії зі збільшення доходів, підвищення задоволеності клієнтів і зміцнення іміджу свого бренду.

Дослідження ринку дає власникам упевненість у необхідності інвестувати у свій бізнес. Уявіть собі, наскільки простіше інвестувати у створення бренду, маркетинг і залучення клієнтів, коли ви знаєте своїх клієнтів і те, де вони тусуються в Інтернеті.

Виявлення клієнтів - це виявлення потреб, уподобань і поведінки клієнтів, а дії, що вживаються для отримання цих даних - це дослідження ринку.

Компанії, які інвестують у розробку продуктів і послуг, що відповідають потребам клієнтів і відрізняються від конкурентів, рухаються в правильному напрямку і обов'язково стануть лідерами ринку у своїх галузях знань.

 искусственный интеллект
Image Credits: depositphotos

Як технології розвивають ринкові дослідження

Кілька років тому люди залежали від емоцій і місцевих спостережень під час ухвалення ділових рішень.

Згодом традиційні методи дослідження ринку почалися з того, що окремі люди та організації стояли на кутах вулиць або в торговельних центрах, проводячи опитування і збираючи дані від людей. Введення даних до комп'ютера здійснювалося вручну, а аналіз був елементарним, тобто було виявлено тільки основи.

Сьогодні платформа дослідження ринку збирає, аналізує і надає більш глибокі знання. Дані тепер розраховуються не тільки з погляду кількості людей, а й з погляду їхнього складу, інтересів і потенційних клієнтів.

Крім того, на цьому справа не закінчується; завдяки якісним дослідженням платформа для дослідження ринку також може вловити думки і ставлення конкретної цільової аудиторії.

Користувацькі інтерфейси розвивалися і стали більш інтуїтивно зрозумілими, з поліпшеною естетикою візуального представлення: від діаграм та інфографіки до блок-схем і статистики.

Роль ШІ

ШІ (штучний інтелект) суттєво змінив дослідження ринку. Програмне забезпечення штучного інтелекту зробило цей процес швидшим, точнішим та ефективнішим. Чи означає це, що для інтелектуального аналізу даних потрібно менше людей? Так, і багато іншого; в якомусь сенсі ШІ в дослідженнях ринку виявив більш ефективні методи, деякі з яких не надто вітаються фахівцями зі збору даних, які прагнуть залишатися актуальними, щоб зберегти свої робочі місця.

Більш швидкий збір та аналіз даних

Інструменти на базі штучного інтелекту дали змогу набагато швидше збирати й аналізувати дані з широкого спектра джерел, включно із соціальними мережами, відгуками клієнтів та онлайн-форумами, порівняно з традиційними методами.

Ви більше не побачите на вулиці дослідників ринку з планшетами, які зупиняють покупців, щоб вони могли заповнити свої опитування. Цю дію здебільшого замінено власними та сторонніми даними, зібраними від відвідувачів вебсайту, користувачів соціальних мереж та онлайн-покупок.

Більш точні прогнози

Алгоритми штучного інтелекту можуть аналізувати зібрані дані та виявляти закономірності й тенденції, які можуть бути непомітними для аналітиків-людей. Завдяки цьому розумінню компанії можуть точніше прогнозувати ринкові тенденції та поведінку клієнтів.

Персоналізована інформація

Інструменти штучного інтелекту можуть аналізувати дані на індивідуальному рівні, даючи змогу компаніям отримати уявлення про вподобання та поведінку окремих клієнтів. Маркетинговий бюджет більше не витрачається на проби і помилки на нових цільових ринках. Інформація, отримана за допомогою інструментів штучного інтелекту, тепер використовується для створення персоналізованих маркетингових кампаній і пропозицій продуктів.

Економія витрат

Інструменти дослідження ринку на базі штучного інтелекту можуть автоматизувати багато завдань зі збору та аналізу даних, зменшуючи необхідність втручання людини. Маркетологи вже стурбовані своєю роллю в маркетингу, оскільки ШІ бере на себе основні завдання, які вони раніше виконували. Однак використання інструментів на базі штучного інтелекту може призвести до значної економії коштів для бізнесу.

Краще прийняття рішень

Надаючи більш швидку, точну та персоналізовану інформацію, ШІ може допомогти компаніям ухвалювати обґрунтованіші рішення щодо розробки продуктів, маркетингових стратегій та інших важливих бізнес-діяльності.

Загалом маркетологи можуть використовувати ШІ у своїх дослідженнях ринку, щоб їхні компанії могли збирати, аналізувати та інтерпретувати дані більш ефективно й результативно, що призведе до ухвалення більш ефективних бізнес-рішень і підвищення прибутковості.

Інвестори

Інноваційні технології штучного інтелекту тепер проникають у різні категорії ринку: від облігацій до технологій, нафти і газу, ліків і фармацевтики.

Відповідно до їхніх потреб хороша платформа для дослідження ринку з використанням ШІ збиратиме дані з різних точок, аналізуватиме їх і пропонуватиме власникам реєстрацій цінну інформацію. Така платформа перераховуватиме найбільш вражаючі активи з хорошими перспективами та оцінюватиме їхні інвестиційні можливості.

Наприклад, після спаду на ринку технологій акції двох технологічних компаній у США, Amazon і Microsoft, впали на 2,8%, що траплялося рідко. Але спекуляції, подібні до цього, що вказують на нестабільні ціни та періодичні споживчі тенденції щодо технологічних продуктів, трапляються часто.

Людям пропонується визначити ключових гравців для прийняття найкращих інвестиційних рішень за допомогою платформи для дослідження ринку на базі штучного інтелекту. Одним із найважливіших завдань є визначення найбільш конкурентних сил у певній ринковій категорії.

Акції з більшою досяжністю залишаються кращим варіантом для інвестицій, ніж інвестиції в місцеву компанію. Лише за два тижні три розпродажі потрясли волатильність світових акцій. Розуміння досконалої конкуренції дає більше переваг при спекуляції інвестиційними можливостями. Як і в Японії та Південній Кореї, австралійський ASX також став свідком падіння на 0,9%.

Конкуренція продовжує залишатися важливим фактором, що визначає ринкові коливання, впливаючи на вартість і прибуток. Однак завдяки платформі маркетингових досліджень, яка може ідентифікувати ключових гравців гри, інвесторам практично нема про що турбуватися.

Залишити коментар

Публікації автора

Як штучний інтелект у дослідженнях ринку впливає на бізнес та інвестиційні рішення

Інновації

Як штучний інтелект у дослідженнях ринку впливає на бізнес та інвестиційні рішення

Інновації

Чи знаєте ви, як розвиток ринкових досліджень впливає на прийняття ділових та інвестиційних рішень? Дослідження ринку може надати підприємствам важлив...

10.06.24

432

0
20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

Я рекомендую стартапам читати книги про маркетинг, а маркетологам про стартапи. Бо людям не потрібні унікальні бренди – їм потрібні унікальні продукти...

30.05.24

837

0
Відповідність продуктового ринку: як це працює для стартапів

Бізнес

Відповідність продуктового ринку: як це працює для стартапів

Стартапи

Відповідність продукту ринку — це термін, який зазвичай використовують у світі стартапів. Він являє собою відносини між компанією, її клієнтами та її...

14.05.24

616

0
NASA перетворило місію на Марс вартістю 11 мільярдів доларів на безкоштовну для всіх стартапів

Інновації

NASA перетворило місію на Марс вартістю 11 мільярдів доларів на безкоштовну для всіх стартапів

Місія Mars Sample Return все ще перебуває на стадії планування, але незалежний огляд проекту минулого року виявив, що, враховуючи бюджет, технологію т...

18.04.24

685

0

Актуальне

Криптовалюти та майбутнє: погляди гендиректора Circle

Інвестиції

Криптовалюти та майбутнє: погляди гендиректора Circle

Інвестиції

Джеремі Аллер, CEO Circle, управляє компанією, що стоїть за стейблокіном USDC, вже 11 років. Нещодавно він заявив, що зараз найбільш оптимістично нала...

25.06.24

297

0
Як залучити перших клієнтів: основні техніки від підприємців

Бізнес

Як залучити перших клієнтів: основні техніки від підприємців

Бізнес

Прибуток бізнесу дають клієнти. Коли проект тільки стартує, виникає необхідність знайти способи швидкого та недорогого залучення перших клієнтів, які...

24.06.24

253

0
Ілля Суцкевер має новий план безпечного суперінтелекту

Інновації

Ілля Суцкевер має новий план безпечного суперінтелекту

Стартапи

Останні кілька місяців питання «Де Ілля?» стало звичним рефреном у світі штучного інтелекту. Ілля Суцкевер, відомий дослідник, який був співзасновнико...

20.06.24

272

0
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Популярні статті

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

В Україні можна отримати грант на бізнес чи реалізацію ідеї. Війна не зупинить зростання економіки та прогрес в розвитку нашої країни. Розповідаємо пр...

15.01.24

2 626

1
10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

2 246

1
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

2 087

1
Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

2 086

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

1 794

0

 

Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
11% (25)
Instagram
7% (16)
TikTok
10% (23)
Telegram
27% (62)
Youtube
26% (59)
Twitter
2% (5)
А що це?
17% (38)
Залишити коментар

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».