Постановка розумних кар'єрних і ділових цілей на Новий рік

21.12.23

0

805

0

Почніть новий рік правильно: налаштуйтеся на успіх на роботі, поставивши перед собою досяжні цілі та завдання. Ви, ймовірно, встановили цілі останніх років для свого особистого життя, то чому б не створити їх і для свого професійного життя!

Почніть цей новий рік з цілей отримати більше від своєї роботи і бізнесу. Вам не потрібно багато цілей, і навіть якщо вони невеликі, коли ви їх досягнете, вони можуть мати значні наслідки.

Відправною точкою всіх новорічних обіцянок є впевненість у тому, що ви зможете досягти своїх цілей. Чи знаєте ви, що 80% людей не справляються зі своїми новорічними обіцянками до лютого? Крім того, тільки 8% людей дотримуються своїх новорічних обіцянок на весь рік.

Якщо ви хочете увійти в число 8%, які досягнуть успіху у виконанні своїх новорічних обіцянок, вам необхідно знати важливі кроки для постановки правильних цілей і їх виконання, щоб забезпечити успіх у бізнесі в 2024 році.

Використовуйте цю статтю, щоб знайти п'ять способів прийняття професійних рішень і зобов'язань на роботі. Крім того, ми включаємо додаткові поради про те, як відточити свої кар'єрні цілі.


Визначте, чого ви хочете досягти

При постановці розумних бізнес-цілей важливо визначити результат, якого ви хочете досягти.

Поставте собі такі запитання, як:

  • Який вигляд матиме мій бізнес у 2024 році?
  • Як я дізнаюся, що досягну новорічної обіцянки?

Відповіді на подібні запитання допоможуть вам краще зрозуміти, які цілі вам потрібно поставити і як виміряти успіх. Крім того, не зосереджуйтеся тільки на кінцевому результаті; подумайте про невеликі кроки, необхідні для досягнення цієї мети, і встановіть віхи, щоб ви могли відсвяткувати їх досягнення. Розбивка цілей на більш дрібні частини полегшує їхнє досягнення і дає змогу відстежувати прогрес протягом року.

Встановіть терміни досягнення своїх цілей

Одна з причин, через яку люди втрачають інтерес до своїх новорічних планів, полягає в тому, що вони не дотримуються термінів. Бажання - це не мета. Навіть якщо ви запишете, чого хочете досягти, це, найімовірніше, зазнає невдачі, якщо ви не встановите тимчасові рамки для кожної мети і терміни досягнення віх, які показують ви на шляху до досягнення своєї головної мети.

Визначення менших кроків, необхідних для досягнення вашої мети, може допомогти вам розбити великі цілі на більш керовані та досяжні завдання. Це дає змогу вам зосередитися на одному конкретному завданні за раз, замість того, щоб почуватися перевантаженим, дивлячись на загальну картину.

Головна порада

Запишіть завдання разом із графіком і почніть працювати над досягненням цих цілей, поки не досягнете своєї кінцевої мети. Впровадження цього методу допоможе вам бути організованим і допоможе знизити стрес, дозволяючи вам зосередитися на тому, що потрібно зробити, крок за кроком.

Встановіть вимірні орієнтири для кожної мети

Під час постановки цілей ви також маєте чітко визначити вимірні показники досягнення, які допоможуть відстежувати прогрес. Ці контрольні показники слугуватимуть мотивацією і дадуть вам змогу точно виміряти успіхи і невдачі. Цей процес прояснює, що необхідно зробити, і дає чіткіше уявлення про вашу мету замість того, щоб складати всі цілі в одну велику купу. Визначення вимірних і реалістичних етапів полегшує визначення того, наскільки далеко ви перебуваєте в досягненні своєї мети, і за необхідності вносите необхідні корективи.

Зосередьтеся на досягненні мети

У міру просування до досягнення своєї мети важливо залишатися зосередженим до кінця. Тепер ви зобов'язуєтеся більш регулярно відстежувати свій прогрес і за необхідності коригувати основні етапи, щоб вони не були занадто амбітними і щоб ви не втратили до них інтерес.

Ви хочете, щоб регулярне відстеження ваших етапів мотивувало вас не збитися зі шляху і бачити реальні результати вашої важкої роботи. Відстеження прогресу мети необхідне, щоб дати вам чітке уявлення про те, де слід внести корективи. Цей процес може допомогти визначити, що працює, що потребує поліпшення і які необхідні коригування курсу.

Додаткові поради щодо постановки кар'єрних цілей

Розпочніть свою кар'єру, поставивши правильні цілі в новому році! Дізнайтеся, як сформулювати надихаючі новорічні плани для роботи, виконавши п'ять простих кроків.

Постановка кар'єрних цілей на новий рік допоможе вам зберегти мотивацію, набути впевненості в собі і досягти важливих етапів у своєму професійному житті. Готові зробити цей рік продуктивним і успішним? Читай далі.

Знайдіть час подумати про свою кар'єру і професійні устремління

Перш ніж приступити до визначення цілей на цей новий рік, знайдіть час поміркувати про свою кар'єру та особисті мрії. Подумайте, що вам подобається, і перерахуйте те, що матиме найістотніший вплив. Запитайте себе: чого я хочу досягти у своїй професії наступного року? Як я планую туди дістатися? Потім використовуйте свій список як керівництво при постановці цілей на новий рік.

Визначте, як для вас виглядає успіх

Багато людей поспішають ставити цілі, не вирішивши заздалегідь, який для них вигляд має успіх. Під час постановки цілей конкретизуйте, чого ви хочете досягти, і подумайте, як вимірюватиметься успіх.

Поставте собі такі запитання, як: Що для мене означає успіх? Як я буду відстежувати свій прогрес? Знання того, як виглядає успіх, може допомогти збільшити шанси на досягнення ваших професійних новорічних цілей.

Залишайтеся організованими

Під час постановки цілей дуже важливо бути організованим і ефективно відстежувати свій прогрес. Такі завдання як:

  • Налаштуйте нагадування на своєму мобільному телефоні або розумному годиннику
  • Створюйте цифрові списки справ
  • Використовуйте цифровий планувальник для планування
  • Використовуйте дошки для щоденних і щотижневих завдань

Наявність декількох нагадувань для відстеження нашого прогресу допомагає нам зберігати мотивацію і натхнення продовжувати рухатися вперед! Встановіть нагадування на своїх пристроях, щоб ви були попереджені про те, що завдання має бути виконане, де б ви не знаходилися.

Зосередьтеся на регулярному досягненні невеликих результатів

Постановка цілей професійного успіху має полягати в регулярному досягненні невеликих вимірних результатів. Ваша кар'єра триває десятиліття, і те, чого ви досягнете за один рік, найімовірніше, буде поступовою зміною, а не монументальним розвитком. Це означає зосередження уваги на щоденному поступовому прогресі, який може гарантувати, що ви будете прагнути до постановки та виконання завдань.

Незалежно від того, наскільки маленьким може бути кожне завдання, коли ви свідомо усвідомлюєте, що виконуєте його, у вас з'являється мотивація робити більше й отримувати винагороду за свої зусилля. Регулярні перерви, зміна розпорядку дня або постановка менших цілей також допоможуть вам зберігати мотивацію і рухатися до досягнення більших цілей у бізнесі та професійному житті.

Хоча більшість людей зазнають невдачі у виконанні своїх новорічних обіцянок, ви можете досягти успіху, скориставшись нашими простими, але легкими у виконанні порадами.

Залишити коментар

Публікації автора

20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

Я рекомендую стартапам читати книги про маркетинг, а маркетологам про стартапи. Бо людям не потрібні унікальні бренди – їм потрібні унікальні продукти...

30.05.24

334

0
Відповідність продуктового ринку: як це працює для стартапів

Бізнес

Відповідність продуктового ринку: як це працює для стартапів

Стартапи

Відповідність продукту ринку — це термін, який зазвичай використовують у світі стартапів. Він являє собою відносини між компанією, її клієнтами та її...

14.05.24

394

0
NASA перетворило місію на Марс вартістю 11 мільярдів доларів на безкоштовну для всіх стартапів

Інновації

NASA перетворило місію на Марс вартістю 11 мільярдів доларів на безкоштовну для всіх стартапів

Місія Mars Sample Return все ще перебуває на стадії планування, але незалежний огляд проекту минулого року виявив, що, враховуючи бюджет, технологію т...

18.04.24

520

0
Керівництво з управління операційними ризиками в бізнесі

Бізнес

Керівництво з управління операційними ризиками в бізнесі

Управління операційними ризиками — це не просто модне слівце або галочка в контрольному списку відповідності; це система безпеки, яка може врятувати в...

10.04.24

618

0

Актуальне

20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

20 найкращих книжок, які варто прочитати

Бізнес

Я рекомендую стартапам читати книги про маркетинг, а маркетологам про стартапи. Бо людям не потрібні унікальні бренди – їм потрібні унікальні продукти...

30.05.24

334

0
Бізнес на медичному канабісі

Бізнес на медичному канабісі

Чому українські підприємці залишаться ні з чим Бізнес на канабісі на стику двох індустрій: фармацевтичної та аграрної. Фармацевтичні компанії навряд ч...

28.05.24

434

0
Інтерв’ю з Себастьєном Гійемо: майбутнє індустрії Web3 ігор

Інновації

Інтерв’ю з Себастьєном Гійемо: майбутнє індустрії Web3 ігор

Поява Web3-ігор у світі цифрових розваг, що постійно прогресує, є унікальною ознакою інновацій та нових можливостей. Поєднуючи унікальний досвід тради...

24.05.24

321

0
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Погода

Популярні статті

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

В Україні можна отримати грант на бізнес чи реалізацію ідеї. Війна не зупинить зростання економіки та прогрес в розвитку нашої країни. Розповідаємо пр...

15.01.24

2 146

1
10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

2 026

1
Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

1 873

1
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

1 819

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

1 620

0

 

Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
11% (24)
Instagram
7% (15)
TikTok
10% (23)
Telegram
27% (60)
Youtube
26% (59)
Twitter
2% (5)
А що це?
17% (37)
Залишити коментар

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».