Постановка розумних кар'єрних і ділових цілей на Новий рік

21.12.23

0

610

0

Почніть новий рік правильно: налаштуйтеся на успіх на роботі, поставивши перед собою досяжні цілі та завдання. Ви, ймовірно, встановили цілі останніх років для свого особистого життя, то чому б не створити їх і для свого професійного життя!

Почніть цей новий рік з цілей отримати більше від своєї роботи і бізнесу. Вам не потрібно багато цілей, і навіть якщо вони невеликі, коли ви їх досягнете, вони можуть мати значні наслідки.

Відправною точкою всіх новорічних обіцянок є впевненість у тому, що ви зможете досягти своїх цілей. Чи знаєте ви, що 80% людей не справляються зі своїми новорічними обіцянками до лютого? Крім того, тільки 8% людей дотримуються своїх новорічних обіцянок на весь рік.

Якщо ви хочете увійти в число 8%, які досягнуть успіху у виконанні своїх новорічних обіцянок, вам необхідно знати важливі кроки для постановки правильних цілей і їх виконання, щоб забезпечити успіх у бізнесі в 2024 році.

Використовуйте цю статтю, щоб знайти п'ять способів прийняття професійних рішень і зобов'язань на роботі. Крім того, ми включаємо додаткові поради про те, як відточити свої кар'єрні цілі.


Визначте, чого ви хочете досягти

При постановці розумних бізнес-цілей важливо визначити результат, якого ви хочете досягти.

Поставте собі такі запитання, як:

  • Який вигляд матиме мій бізнес у 2024 році?
  • Як я дізнаюся, що досягну новорічної обіцянки?

Відповіді на подібні запитання допоможуть вам краще зрозуміти, які цілі вам потрібно поставити і як виміряти успіх. Крім того, не зосереджуйтеся тільки на кінцевому результаті; подумайте про невеликі кроки, необхідні для досягнення цієї мети, і встановіть віхи, щоб ви могли відсвяткувати їх досягнення. Розбивка цілей на більш дрібні частини полегшує їхнє досягнення і дає змогу відстежувати прогрес протягом року.

Встановіть терміни досягнення своїх цілей

Одна з причин, через яку люди втрачають інтерес до своїх новорічних планів, полягає в тому, що вони не дотримуються термінів. Бажання - це не мета. Навіть якщо ви запишете, чого хочете досягти, це, найімовірніше, зазнає невдачі, якщо ви не встановите тимчасові рамки для кожної мети і терміни досягнення віх, які показують ви на шляху до досягнення своєї головної мети.

Визначення менших кроків, необхідних для досягнення вашої мети, може допомогти вам розбити великі цілі на більш керовані та досяжні завдання. Це дає змогу вам зосередитися на одному конкретному завданні за раз, замість того, щоб почуватися перевантаженим, дивлячись на загальну картину.

Головна порада

Запишіть завдання разом із графіком і почніть працювати над досягненням цих цілей, поки не досягнете своєї кінцевої мети. Впровадження цього методу допоможе вам бути організованим і допоможе знизити стрес, дозволяючи вам зосередитися на тому, що потрібно зробити, крок за кроком.

Встановіть вимірні орієнтири для кожної мети

Під час постановки цілей ви також маєте чітко визначити вимірні показники досягнення, які допоможуть відстежувати прогрес. Ці контрольні показники слугуватимуть мотивацією і дадуть вам змогу точно виміряти успіхи і невдачі. Цей процес прояснює, що необхідно зробити, і дає чіткіше уявлення про вашу мету замість того, щоб складати всі цілі в одну велику купу. Визначення вимірних і реалістичних етапів полегшує визначення того, наскільки далеко ви перебуваєте в досягненні своєї мети, і за необхідності вносите необхідні корективи.

Зосередьтеся на досягненні мети

У міру просування до досягнення своєї мети важливо залишатися зосередженим до кінця. Тепер ви зобов'язуєтеся більш регулярно відстежувати свій прогрес і за необхідності коригувати основні етапи, щоб вони не були занадто амбітними і щоб ви не втратили до них інтерес.

Ви хочете, щоб регулярне відстеження ваших етапів мотивувало вас не збитися зі шляху і бачити реальні результати вашої важкої роботи. Відстеження прогресу мети необхідне, щоб дати вам чітке уявлення про те, де слід внести корективи. Цей процес може допомогти визначити, що працює, що потребує поліпшення і які необхідні коригування курсу.

Додаткові поради щодо постановки кар'єрних цілей

Розпочніть свою кар'єру, поставивши правильні цілі в новому році! Дізнайтеся, як сформулювати надихаючі новорічні плани для роботи, виконавши п'ять простих кроків.

Постановка кар'єрних цілей на новий рік допоможе вам зберегти мотивацію, набути впевненості в собі і досягти важливих етапів у своєму професійному житті. Готові зробити цей рік продуктивним і успішним? Читай далі.

Знайдіть час подумати про свою кар'єру і професійні устремління

Перш ніж приступити до визначення цілей на цей новий рік, знайдіть час поміркувати про свою кар'єру та особисті мрії. Подумайте, що вам подобається, і перерахуйте те, що матиме найістотніший вплив. Запитайте себе: чого я хочу досягти у своїй професії наступного року? Як я планую туди дістатися? Потім використовуйте свій список як керівництво при постановці цілей на новий рік.

Визначте, як для вас виглядає успіх

Багато людей поспішають ставити цілі, не вирішивши заздалегідь, який для них вигляд має успіх. Під час постановки цілей конкретизуйте, чого ви хочете досягти, і подумайте, як вимірюватиметься успіх.

Поставте собі такі запитання, як: Що для мене означає успіх? Як я буду відстежувати свій прогрес? Знання того, як виглядає успіх, може допомогти збільшити шанси на досягнення ваших професійних новорічних цілей.

Залишайтеся організованими

Під час постановки цілей дуже важливо бути організованим і ефективно відстежувати свій прогрес. Такі завдання як:

  • Налаштуйте нагадування на своєму мобільному телефоні або розумному годиннику
  • Створюйте цифрові списки справ
  • Використовуйте цифровий планувальник для планування
  • Використовуйте дошки для щоденних і щотижневих завдань

Наявність декількох нагадувань для відстеження нашого прогресу допомагає нам зберігати мотивацію і натхнення продовжувати рухатися вперед! Встановіть нагадування на своїх пристроях, щоб ви були попереджені про те, що завдання має бути виконане, де б ви не знаходилися.

Зосередьтеся на регулярному досягненні невеликих результатів

Постановка цілей професійного успіху має полягати в регулярному досягненні невеликих вимірних результатів. Ваша кар'єра триває десятиліття, і те, чого ви досягнете за один рік, найімовірніше, буде поступовою зміною, а не монументальним розвитком. Це означає зосередження уваги на щоденному поступовому прогресі, який може гарантувати, що ви будете прагнути до постановки та виконання завдань.

Незалежно від того, наскільки маленьким може бути кожне завдання, коли ви свідомо усвідомлюєте, що виконуєте його, у вас з'являється мотивація робити більше й отримувати винагороду за свої зусилля. Регулярні перерви, зміна розпорядку дня або постановка менших цілей також допоможуть вам зберігати мотивацію і рухатися до досягнення більших цілей у бізнесі та професійному житті.

Хоча більшість людей зазнають невдачі у виконанні своїх новорічних обіцянок, ви можете досягти успіху, скориставшись нашими простими, але легкими у виконанні порадами.

Залишити коментар

Публікації автора

Битва за виживання: бізнес проти бренду

Бізнес

Битва за виживання: бізнес проти бренду

Виживання бізнесу - це ширше поняття, що охоплює здоров'я та життєздатність компанії. З іншого боку, виживання бренду є більш конкретним і фокусується...

13.02.24

592

0
Навіщо влаштовувати вечірку для співробітників на честь закінчення року

Бізнес

Навіщо влаштовувати вечірку для співробітників на честь закінчення року

Вечірка для співробітників наприкінці року - один із найприємніших моментів для співробітників і фрілансерів. Це не тільки закриття для інших у бізнес...

06.02.24

396

0
Побудуйте процвітаючий фотографічний бізнес

Побудуйте процвітаючий фотографічний бізнес

Багато хто з нас мріє заробляти на життя, переслідуючи свої справжні захоплення. Однак найчастіше це вимагає значної наполегливої праці та самовіддано...

29.01.24

549

0
Топ україномовних блогів про маркетинг

Огляд

Топ україномовних блогів про маркетинг

Хороший маркетинг – необхідність для українського бізнесу. Незважаючи на те, що в країні з початком війни багато, що змінилося, якісна та корисна інфо...

26.12.23

706

0
Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
9% (15)
Instagram
8% (12)
TikTok
9% (14)
Telegram
31% (49)
Youtube
22% (35)
Twitter
3% (4)
А що це?
18% (29)
Залишити коментар

Актуальне

Український Headway вдруге потрапив до списку 150 найвпливовіших компаній світу з цифрового навчання 2024

Бізнес

Український Headway вдруге потрапив до списку 150 найвпливовіших компаній світу з цифрового навчання 2024

EdTech компанія Headway другий рік поспіль потрапляє до списку найкращих компаній світу, що трансформують цифрове навчання, GSV 150. Headway став єдин...

26.02.24

242

0
Як криптовалюта захоплює фондовий ринок та які платіжні можливості пропонує

Інвестиції

Як криптовалюта захоплює фондовий ринок та які платіжні можливості пропонує

Протягом тривалого часу криптовалюта залишалася "зоною ризику" для традиційних інвесторів через волатильність і питання безпеки. Зараз ситуація змінил...

23.02.24

463

0
ШІ в крипті: як штучний інтелект допомагає блокчейн технологіям

Інвестиції

ШІ в крипті: як штучний інтелект допомагає блокчейн технологіям

Поки весь світ вирішує як пристосовуватись до ШІ в житті, співзасновник криптовалюти та платформи для створення децентралізованих онлайн-сервісів на б...

21.02.24

522

0
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Погода

Популярні статті

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

1 363

1
10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

1 331

1
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

1 258

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

1 144

0
Які біотехнології нам потрібні, щоб досягти Марса

Огляд

Які біотехнології нам потрібні, щоб досягти Марса

BioTech

Оскільки ми готуємося до далеких космічних подорожей і життя на Марсі, біотехнології матимуть важливе значення для того, щоб космічні кораблі більше н...

11.10.23

1 144

0

Інвестиції

Топ 10 стартапів вересня, які отримали мільйонні інвестиції

Інвестиції

Топ 10 стартапів вересня, які отримали мільйонні інвестиції

Інвестиції

Переможцями вересня стали штучний інтелект, космос і біотехнології, зібравши понад 2 мільярди доларів у п'яти найбільших раундах. Anthropic Anthropic,...

03.10.23

974

0
7 ключових кроків до відкриття клінінгового бізнесу

Бізнес

7 ключових кроків до відкриття клінінгового бізнесу

Інвестиції

Відкриття клінінгового бізнесу, як і будь-яке велике підприємство, не приносить негайного доходу і клієнтської бази. Для початку вам потрібне керівниц...

06.12.23

962

0

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».