Крипто тиждень: Ігри від LinkedIn, нова співпраця MetaMask, Google Cloud для геймінгу

З кожним тижнем індустрія криптовалют все більше тішить нас кількістю різноманітних подій. В тому числі й ігровий простір крипто світу: постійно виходять нові ігри, випускаються токени та проводиться чимало івентів. Як пройшов ще один крипто тиждень та які цікаві партнерства він підготував нам цього разу? Про це  у сьогоднішній статті.

гра на блокчейні Solana
Image Credits: Pixabay

Нова гра на блокчейні Solana 

Розробники популярної гри Parallel розповіли про свій майбутній проєкт на блокчейні Solana. 14 березня команда опублікувала технічну документацію для нової гри під назвою Colony. Крипто гра є симулятором виживання на основі штучного інтелекту та працюватиме на Solana. 

Команда стверджує, що гра розповість гравцям про агентів зі штучним інтелектом, які розвиваються і самостійно приймають рішення. Гравці створюють своїх персонажів, відповідаючи на стартові питання для визначення їх ключових особистісних рис. Проте з часом ці агенти зможуть розвивати свої власні цілі та поведінку. До того ж вони матимуть можливість вирішувати відповідати на ваші команди чи ні. Звучить доволі цікаво.

Для отримання нагороди за криптовалюту, гравці повинні будуть мати NFT аватар. У гри буде наявна безплатна версія, проте ці користувачі не зможуть отримувати нагороди “PRIME”, зберігати або передавати предмети, створювати унікальні NFT. Але навіть тим хто користуватиметься безплатною версією доведеться оплачувати витрати, пов’язані з великою мовною моделлю, на якій працює штучний інтелект.

Ігрові функції від LinkedIn 

Популярна мережева платформа LinkedIn планує впровадити ігрові функції у свої послуги. Стратегія має на меті підвищити залученість користувачів та урізноманітнити контент для спільноти. Компанія розробляє ігри-головоломки по типу таких ігор, як Wordle. 

Німа Овіджі, розробник, який аналізує код платформи LinkedIn, помітив появу ознак ігрових інновацій платформи та розповів про знахідку у X. Цікавим моментом, який розглядається, є можливість організації балів гравців на основі їх робочих місць, з можливим рейтингом компанії за цими балами. Цей елемент вносить певну конкурентну динаміку, яка сприятиме зміцненню зв’язків та спілкуванню між спеціалістами, які використовують платформу.

Представник LinkedIn підтвердив плани компанії щодо впровадження ігор, проте конкретна дата запуску досі не розголошується.

Чергова співпраця від MetaMask 

Популярний Web3 гаманець MetaMask продовжує полегшувати життя своїх користувачів, тому постійно впроваджує нові партнерства. Одним з таких стала співпраця з платформою для розрахунку податків CoinLedger. 

Згідно з анонсом 18 березня, користувачі гаманця відтепер мають можливість підключати свої облікові записи до платформи та завантажувати свою історію транзакцій у програмне забезпечення CoinLedger. Інтеграція має на меті полегшити процес збору, перенесення та об’єднанням податкових звітів з різних рахунків чи гаманців. 

Співзасновник CoinLedger Девід Кеммерер розповів для видання Cointelegraph, що партнерство забезпечує повну інтеграцію з MetaMask Portfolio:  “Користувачі відтепер мають можливість напряму синхронізувати свій портфель з CoinLedger, а після створювати податкові декларації безпосередньо з MetaMask Portfolio”.

У своїй заяві Кеммерер також додав, що “зменшуючи проблеми, пов’язані з обчисленням і звітністю податків, ми робимо криптовалюту екосистему доступною для всіх”. 

Це вже не перша колаборація з Web3 гаманцем. MetaMask  один з найпопулярніших, тому чимала кількість компаній продовжує впроваджувати його у свою роботу. До прикладу, нещодавній анонс про впровадження платіжної карти разом з Mastercard. Крім того, вже досить тривалий час співпрацює з компанією Mercuryo, що дозволяє користувачам купувати токени за допомогою різних методів. А також інтеграція з деякими провідними біржами, як OKX, WhiteBIT і Bybit для створення більш зручного методу авторизації.

Aptos використовує Google Cloud для покращення ігрового процесу

Google Cloud, платформа, відома своїми хмарними технологіями, оголосила про нову співпрацю з розробником блокчейну Aptos  компанією Aptos Labs. В рамках партнерства Google Cloud додала на свою платформу останню розробку компанії під назвою Aptos GameStack. Розробка описується як універсальна платформа для створення та інтеграції блокчейну у відеоігри. 

Завдяки можливостям Google компанія планує вдосконалити своє програмне рішення за допомогою аналітики й впровадження продуктів штучного інтелекту і машинного навчання разом із ігровими інструментами Web3. 

Розробники мають намір впровадити різноманітні продукти, зокрема доступ до API Unity для цифрових гаманців, транзакцій, колекцій NFT та інших елементів Web3. Крім того, набір для розробки дозволяє створювати користувацькі скрипти для входу в Web2, що дає змогу інтегрувати їх із соціальними мережами, такими як Facebook або Gmail. 

“Ігри усіх типів тепер зможуть легко використовувати можливості технології Web3 за допомогою Aptos GameStack. Наше партнерство з Aptos Labs дозволяє вивести переваги технології Web3 для гравців у ширший простір ігрової індустрії” - прокоментував Джек Басер, керівник з розробки ігор у Google.

Відмова від Hydra — це “чистий обман”

17 березня на Youtube-каналі The Cryptoviser з’явилось відео, присвячене оголошенню співзасновника Cardano Чарльза Хоскінсона щодо відмови від Hydra. Проте Хоскінсон дуже швидко спростував чутки про закриття проєкту масштабування для мережі другого рівня Hydra. 

“Я бачу деякі відео, які стверджують, що Hydra була “покинута”. Це просто чистий FUD. Команда ніколи ще не була такою продуктивною і мотивованою, є велика залученість спільноти й нові проєкти на підході для поліпшення протоколу.” - написав Хоскінсон у своєму X. 

Протокол Hydra розроблений для підвищення потужності обробки транзакцій і зниження транзакційних витрат в блокчейні Cardano. Команда розробників постійно впроваджує оновлення, щоб покращити протокол і забезпечити безперебійну роботу його функцій.

Це не єдиний FUD, який прийшлось спростовувати співзасновнику за вихідні. Ще одна новина стосувалась ніби-то співпраці з платформою цифрових ідентифікаторів World Mobile та її планом масштабування.

“Цими вихідними йде дощ неправдивої інформації, і я не впевнений щодо її походження. Гадаю, це той період циклу, коли всі шаленіють від потенціалу та дорожньої карти Cardano, тому вони кидають на нас хвилю FUD.” - коментує Хоскінсон. 

Дані аналітичної платформи DefiLlama показують, що Cardano продемонструвала значний зріст показника загальної заблокованої вартості (TVL). 14 березня показник досяг рекордного рівня в $520 мільйонів.

Залишити коментар

Публікації автора

Крипто тиждень: Ігри від LinkedIn, нова співпраця MetaMask, Google Cloud для геймінгу

Інвестиції

Крипто тиждень: Ігри від LinkedIn, нова співпраця MetaMask, Google Cloud для геймінгу

З кожним тижнем індустрія криптовалют все більше тішить нас кількістю різноманітних подій. В тому числі й ігровий простір крипто світу: постійно виход...

20.03.24

504

0
Майбутнє криптоіндустрії очима Джозефа Любіна

Інвестиції

Майбутнє криптоіндустрії очима Джозефа Любіна

Під час нещодавнього заходу ETHDenver генеральний директор компанії Consensys Джозеф Любін поділився своїми думками про зміну поглядів поколінь, сприч...

10.04.24

508

0
Криптоподії тижня: рекордне виведення Біткоїна, Telegram платитиме Toncoin, WhiteBIT брокер TradingView

Інвестиції

Криптоподії тижня: рекордне виведення Біткоїна, Telegram платитиме Toncoin, WhiteBIT брокер TradingView

Ще кілька років тому здавалося, що криптовалюту та соціальні мережі неможливо пов'язати між собою ніяк, окрім новин. Проте лише за останній рік відбул...

06.03.24

574

0
Поради від Віталіка Бутеріна: як не стати жертвою дипфейків

Інвестиції

Поради від Віталіка Бутеріна: як не стати жертвою дипфейків

Потреба постійного захисту своїх коштів — це те, з чим щодня стикається світ криптовалют. Хакери стають все більш винахідливими, тому завжди потрібно...

01.03.24

705

0
Опитування
У якій соцмережі ви проводите найбільше часу?
Facebook
9% (18)
Instagram
7% (14)
TikTok
9% (17)
Telegram
28% (54)
Youtube
26% (49)
Twitter
2% (4)
А що це?
18% (35)
Залишити коментар

Актуальне

Як українські IT-компанії допомагають мобілізованим працівникам

Аналітика

Як українські IT-компанії допомагають мобілізованим працівникам

Мобілізація стала випробуванням для українського бізнесу. Необхідність захищати країну спричинила відтік спеціалістів, що не могло не позначитися на е...

12.04.24

347

0
Що варто знати про Dencun – важливе оновлення мережі Ethereum

Інвестиції

Що варто знати про Dencun – важливе оновлення мережі Ethereum

Будучи найочікуванішим хардфорком з часів Великого злиття, Dencun — важливе оновлення мережі Ethereum — функціонує вже тиждень. Що змінив апгрейд і як...

28.03.24

568

0
Жінки біля керма бізнесу

Бізнес

Жінки біля керма бізнесу

Чи знаєте ви, що жінки-лідери затребувані в більшості галузей, навіть у домінуючих чоловічих компаніях? Це правда, і для цього є вагома причина. Жінки...

26.03.24

394

0
Підпишіться на нас

Раз на тиждень ми будемо надсилати Вам найцікавіші новини тижня

Конфіденційність гарантована

Погода

Популярні статті

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Інновації

10 головних фінтех-інновацій, які ви повинні знати

Fintech

Фінансові технології або фінтех - це більше, ніж просто модне слово у світі фінансових послуг. Користувачі, а також підприємства наздоганяють тенденці...

12.10.23

1 658

1
Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Макдональдс: Гамбургери на першому плані, але нерухомість - основа доходу

Чи знали ви, що найбільша мережа закладів швидкого харчування, "Макдональдс", насправді отримує велику частину своїх прибутків від нерухомості? За ві...

08.11.23

1 591

1
Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

Гранти для підтримки ідей та бізнесу 2024

В Україні можна отримати грант на бізнес чи реалізацію ідеї. Війна не зупинить зростання економіки та прогрес в розвитку нашої країни. Розповідаємо пр...

15.01.24

1 588

0
Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Бізнес

Топ бізнес-ідей для підприємців-початківців

Якщо ви подумуєте про початок бізнесу, вам слід подумати, чи відповідає ваша ідея тому, як люди живуть і підходять до своєї роботи. Якщо ви зможете ви...

28.09.23

1 500

1
Головні біотехнологічні інновації 2023 року

Головні біотехнологічні інновації 2023 року

BioTech

У світі біотехнології кожен рік приносить приголомшливі інновації та переломні моменти, що сприяють розв'язанню складних проблем і поліпшенню якості ж...

06.10.23

1 355

0

Інвестиції

Топ 10 стартапів вересня, які отримали мільйонні інвестиції

Інвестиції

Топ 10 стартапів вересня, які отримали мільйонні інвестиції

Інвестиції

Переможцями вересня стали штучний інтелект, космос і біотехнології, зібравши понад 2 мільярди доларів у п'яти найбільших раундах. Anthropic Anthropic,...

03.10.23

1 188

0
7 ключових кроків до відкриття клінінгового бізнесу

Бізнес

7 ключових кроків до відкриття клінінгового бізнесу

Інвестиції

Відкриття клінінгового бізнесу, як і будь-яке велике підприємство, не приносить негайного доходу і клієнтської бази. Для початку вам потрібне керівниц...

06.12.23

1 156

0

Натиснувши «Прийняти всі cookie-файли» ви погоджуєтесь на розміщення всіх cookie-файлів на вашому пристрої. Ви можете змінювати налаштування cookie-файлів або відкликати вашу згоду на їх використання у будь-який час натиснувши на «Налаштування cookie-файлів».